Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaModaAyakkabıya Ün Katan Ayakkabıcı

Ayakkabıya Ün Katan Ayakkabıcı

Ayakkabılarının ünü dünyayı saran Türk Ayakkabıcı. ayakkabılarına ün katan isim diye anılıyor.

Dünyaca ünlü yıldızlara ayakkabı tasarlayan ve özel koleksiyon yapan Türk Ayakkabıcı Onur Ateş. Ayakkabılara ün katan Ayakkabıcı olarak ünlü isimler arasına girdi.

Son dönemde ülkemize gelen dünyaca ünlü isimlere özel ayakkabılar tasarlayan ve koleksiyonlar yapan genç ayakkabıcı , özel tasarım ayakkabıları ile bir çok ismin ayakkabı sipariş listesinde en üst sırada.

dünyaca ünlü Rap yıldızı French Montana’ya kısa bür süre önce özel bir ayakkabı tasarlayan Ateş. Sixty Nine , Barcelonalı futbolcu Eric Abidal , Rapci Willi William , futbolcu Alex , Serdar Ortaç , Yıldırım Demirören , Semih Şentürk , Yılmaz Vural , Ferman Toprak , gibi isimlere özel ayakkabılarından giydirmişti.

Onur Ateş’in ünü ayakkabılarını geçince bir çok türk ve yabancı ünlü isim ayakkabı siparişi için sıraya girdi. yabancıların ayakkabılara ün katan Türk dediği Onur Ateş. DÜnya liderlerinden çok öenmli bir isme özel hazırladığı koleksiyonu sır gibi saklarken. ülkemize gelecek olan ekim ayındaki dünyaca ünlü iki isme de şimdiden özel ayakkabılarını hazırlamaya başladı.

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments