Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaYaşamAvrupa'da Yılın En İyi Türk Doğal Ürün Firması Seçildi.

Avrupa’da Yılın En İyi Türk Doğal Ürün Firması Seçildi.

Myhatayyöreselleri firması Avrupa’da Türk ambalajlı doğal  ürünler arasında kalite marka birincisi seçildi.

Hatay yöresine ait doğal ürün üretimi ile butik çalışmalar yapan Mehmet Yıldız. kölnde düzenlenen panelde Türk Gıda üreticilerin içerisinde doğal ürün satan ve kalite marka birincisi seçildi.

ürün kategorisinde kavanozlu ve vakumlu gıda ürünleri bulunan marka. yöresel ürün satışlarında bireysel müşteriye özel kargo ambalajları dağıtımı ile farkındalık yaratırken. toptan satışlarda ise Avrupa’ya ürün tedariği yapan kendi kategorisinde birinci marka oldu.

Özellikle İstanbul ‘da yeni bayilikler vermek üzere 2022 planı belirleyen marka bir çok avantajlı hizmet ile de farklı alternatifler ile oldukça popüler franchise firmaların başına yerleşti.

Almanya ile yeni sözleşme yapan firma. bir ilke de imza atmış oldu. 2022 sonbahar sezonu ile alman tüketiciye hatay yöresel ürünleri sıcak ve soğuk kategorilerinde büyük bir alman marka ile sunuma geçmiş ve satışa çıkarılmış olacak. Türk firmaları alman pazarına girmekte zorlanırken bir butik türk markasının direk alman pazarından teklif alıp derecelendirilmesi hem ilk hem de başarı açısından oldukça kayda değer.

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments