Çarşamba, Ekim 4, 2023
Ana SayfaGündemArtan Döviz Fiyatları ile Mücevher Almak Marka Güvenini Ön Plana Çıkardı

Artan Döviz Fiyatları ile Mücevher Almak Marka Güvenini Ön Plana Çıkardı

Bana markanı söyle sana mücevherindeki riski söyleyeyim

Taşkın Açılan “Mücevher alımında markanın gücünün ve güvenirliğinin öne çıktığı bir döneme giriyoruz”

Artan döviz fiyatlarıyla birlikte mücevher fiyatlarında ekonomik açılımlar yapmak nerdeyse imkansız hale geldi. Büyük bir emek ile biriktirdiğiniz paranızla mücevher alırken ve hayalinizi gerçeğe dönüştürürken mücevher ile birlikte risk satın almamanız gerekiyor. Son dönemde CVD (Laboratuvar ortamında üretilen pırlanta) taşların artışa geçmesiyle birlikte artık yıllardır bilinen, kalitesi binlerce kez onaylanmış markalarla ticaret yapmanız riskleri en başından sıfırlamanız anlamına geliyor. Ekol Pırlanta; 20 yılı aşkın bir süredir kuyumculuk sektörümüzde varlığını başarıyla sürdürüyor. Sattığı ürünün bir ömür arkasında duran Ekol Pırlanta . Mücevher fiyatları da dövizin artışına orantılı bir şekilde yüksek rakamlara ulaştı. Son dönemde CVD taşların piyasada isminin sıklıkla söylenmesi de mücevher ticaretinde, önemli risklerin oluşabileceğini herkesin aklına getiriyor. Ekol Pırlanta Toptan Satış Mağaza Müdürü Taşkın Açılan; mücevher alımında, çalıştığınız markanın geçmişi, yıllar içinde yaptığı ticari faaliyetleri, müşteri memnuniyeti gibi birçok önemli özelliğin çok daha önem arz ettiğini bir döneme giriş yapıldığını ifade ediyor.

Ekol Pırlanta’nın yılın ilk yarısını başarıyla tamamladığını, peşin çalışma prensibini tercih eden ülkemizin seçkin kuyumcularıyla işbirliğine devam ettiğini kaydeden Taşkın Açılan; “Çok geniş ürün stokumuzla yılın ikinci yarısına giriş yapıyoruz. Bu dönemde evlilikler, özel günler, yıl dönümleri ve evlilik teklifleri çok daha fazla gerçekleşecek. Ekol Pırlanta; herkesin kesesine uygun, üzerinde sıfır risk taşıyan pırlantalarıyla hem kuyumcuların hem de tüketicinin huzur içinde mücevher alımı yapmasını sağlayacak” dedi.

Bu dönemde tektaş ve tamtur pırlanta yüzüklerin öne çıkmaya başladığını kaydeden Açılan; “Artık alyans yerine tamtur pırlanta yüzük alan ve onun yanına da tektaş pırlanta yüzüğü tercih eden gelinlerin sayısı çok arttı. 22 yılı aşkın bir süredir Ekol Pırlanta; tüketiciyi hiçbir gün hayal kırıklığına uğratmadan geleceğe ilerliyor. “Ekol’de kalın güvende kalın” yeni sloganımızla, mücevher alımında en ufak riski bile göze almayacak olanların navigasyonun da adres belli. Ekol Pırlanta; bir ömür boyu mutlu günlerinizin şahidi” diye konuştu.

 

 

 

 

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments