Çarşamba, Ekim 4, 2023
Ana SayfaEkonomiAraç Katalizörü Denince Akla Gelen Tek Marka.

Araç Katalizörü Denince Akla Gelen Tek Marka.

Bu markada katalitik konverter , diğer adı ile katalizör yoksa kimsede yoktur. katalizör konusunda Türkiyenin en geniş parça stok ve ürünü bulunan markası İR-İL marka sahibi ve yöneticisi hedefimiz Ortadoğu ve Avrupa'ya açılmak.

Ülkenin en büyük ve en geniş kapsamlı araç katalizörü markası iR-İL katalitik konverter. Ankarada’ki merkezinden tüm Türkiye’ye servis sağlayan en geniş servis sağlayıcı.

Temiz çevre sağlıklı yaşamdır sloganı ile araçlardaki çevre koruma ünitelerini geri dönüşüm ve onarım ile tekrar kazandıran. Ekonomi yönü ile de araç kullanıcılarının birinci tercihi olan firma Yöneticileri Ferhat Özyol ve firma sahibi İrfan İlhan ülke ekonomisine kazandırdıkları geri dönüşüm fiyatlaması ile oldukça ciddi bir kazanç sağlamaktalar.

Araç katalizörlerinde parça bulma sıkıntısı ve fiyatlamaları kullanıcıları oldukça ciddi anlamda zorlamakta ve ekonomik olarak da alım gücünü etkilemekte.

her çeşit aracın Katalizör ve parçalarının bulunduğu markada. verilen sipariş yüksek stok çeşidi bulunan depoda 24 saat içerisinde temin edilmekte. sipariş üstüne verilen ürünler kargo ile hızlı bir şekilde kullanıcılarına teslimatı yapılmakta.

Markanın 81 ile servis hizmeti ile de oldukça yoğun bir çalışma temposu hizmet ağı ile de geniş bir servis yelpazesi bulunmakta.

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments