Pazartesi, Eylül 25, 2023
Ana SayfaEkonomiALYANSTA SINIRLARINIZI NEREYE KADAR ZORLAYABİLİRSİNİZ.

ALYANSTA SINIRLARINIZI NEREYE KADAR ZORLAYABİLİRSİNİZ.

40 yıllık tecrübe avrupa pazarına girmeye hazırlanıyor. Alyans üretiminde Haskar Avrupa pazarında bizde varız dedi.

Haskar Alyans 40 yıla yakın zamandır Kapalıçarşıda alyans üreten en başarılı ve istikrarlı firmalar arasında yer almakta.

binlerce farklı model ve tarz ürünler ile Türkiye’nin her yerine ürün gönderen ve toptan üretim yapan firmanın sahibi Sinan Has. meslekteki uzun yıllar tecrübesini ikinci kuşak çocuklarına devretmeye hazırlanıyor.

Türkiye pazarında ciddi bir müşteri ve alt yapı porföyüne sahip olan firma. yeni dönem de yeni kuşak yöneticileri Emir ve Yiğit Has ile Avrupa pazarında yer almak için projeler üretiyor.

Avrupa pazarında yeni bayilikler ve franchise sisteminde her türlü öneri ve talepleri ciddiyet ve hassasiyetle değerlendiren firma. özellikle Almanya pazarında yeni yatırımlar yapmak niyetinde.

Haskar Alyansın en büyük avantajı ise yatırım yaptığı üretim techizatı ve makina parkurunun yanında, 20 yıldan fazla aynı kadro ile çalışmanın getirdiği rahatlık , kalite ve hızlı üretim olması.

 

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments