Çarşamba, Ekim 4, 2023
Ana SayfaGündemALTINBAŞ AİLESİNDEN EDİZ DERELİYE ZİYARET

ALTINBAŞ AİLESİNDEN EDİZ DERELİYE ZİYARET

Sümer varlık şirketine komşu olan Ediz Dereliye Altınbaş holding den hayırlı olsun ziyareti.

Ediz Dereli markasının Nuruosmaniye caddesi üzerinde açtığı yeni mağazasını, kısa süre önce gayrimenkul , kuyumculuk ve yatırım şirketi kuran Altınbaş holding den Vakkas Altınbaş ve Kardeşi komşusu oldukları Ediz Dereliyi yeni mağazasında ziyaret ettiler.
Pırlanta ürünler ve renkli değerli taşlar üzerine özel ürünlerin sergilendiği yeni mağaza bir anlamda Ediz Dereli Mağazasınında showroom ve bayileri için konsept mağazası olma görevinide üstlenecek.
Ediz Dereli markası 6 ayda 85 bayi sayısına ulaşarak oldukça ciddi bir başarı ivmesi yakalamış ve yurt dışında yeni bayilik sistemi ile de yeni bayilerini kendi alt yapısına katma başarısını yakalamıştı.
Nuru Osmaniye caddesi üzerinde açtığı yeni mağaza ile de bayilik sistemine dahil edilmesi planlanan yeni adresler için konsept belirlenmiş oldu.
Altınbaş holding Almanya başta olmak üzere avrupa’ya yatırım yapmak ve yeni markaları ile yapılanmada farklılıklar yaratmak adına yeni kurdukları sümer varlık adındaki firmaları ile eylül itibari ile Avrupa’da biz de varız diyecekler.

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments