Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaGündemALTIN GİBİ BİR FİKİR PIRLANTA GİBİ BİR ÖNERİ

ALTIN GİBİ BİR FİKİR PIRLANTA GİBİ BİR ÖNERİ

“Kuyumcukent Uluslararası Kuyumculuk Alışveriş Festivali”

Sektörümüzün tecrübeli işadamlarından biri olan, Law Pırlanta firma sahibi Mustafa Ensari; çok güzel bir öneri sundu. Kuyumcukent AVM’nin Dünya çapında tanınması, burada yer alan onlarca mağazanın uluslararası müşteri portföyü elde etmesi, ülke tanıtımı, İstanbul’un öne çıkması gibi hedefleri gerçeğe çevirecek olan bu güzel proje “Kuyumcukent İnternational Jewellery Shopping Fest” “En güzel projeler hayallerle başlar’ sloganını hatırlatan Mustafa Ensari; Kuyumcukent Yönetimi, İMMİB ve İKO’ya çağrıda bulundu: “Hep birlikte bu güzel projeyi hayata geçirin adınızı tarihe yazın”

Mücevher Dünyasının yakından tanıdığı bir isim olan Law Pırlanta firma sahibi Mustafa Ensari; uluslararası altın fiyatları ile ülkemizdeki altın fiyatları arasındaki farklılıklardan dolayı bu dönemde küçük çaplı bir buhran yaşayan sektörümüz için yeni bir açılımı gündeme getirdi.
Mustafa Ensari; Dünyada bir eşi benzeri olmayan Kuyumcukent AVM’nin uluslararası bir proje ile Dünya gündeminde yer alabileceğini ve bu projenin ülke kuyumculuğuna büyük katkı sağlayacağını söyledi.
Dünyanın çeşitli ülkelerinde özellikle tekstil ve elektronik aletler sektörünün çeşitli zamanlarda shopping festivaller düzenlediğini hatırlatan Mustafa Ensari; “Biz de kuyumculuk üzerine bir shopping festivaline imza atabiliriz. Kuyumcukent bu güzel festivale en güzel şekilde ev sahipliği yapacaktır. Dünyada bir benzeri daha olmayan ve onlarca kuyumcunun, mücevher satıcısının bir çatı altında toplandığı Kuyumcukent; Dünyanın ilk Jewellery Shopping festivaline imza atabilir” diye konuştu.
Bu projenin hayata geçmesiyle birlikte herkesin mutlu olacağını kaydeden Ensari; açıklamasını şöyle sürdürdü:
“Öncelikle Dünyanın farklı ülkelerinden gelen alıcılar; en avantajlı fiyatlar eşliğinde Dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul’u doyasıya yaşayarak alışveriş elde edecekler ve mutlu olacaklar. Biz kuyumcular; stoklarımızı eritmiş olacağız ve yabancı müşteriler portföyümüze katacağız. Ülke ve şehir tanıtımını gerçekleştireceğiz. Bu festival için ülkemize gelecek olan yabancılar İstanbul’da konaklayacak ve farklı sektörlerden de alışveriş yapacaklar. Böylelikle ekonomiye bir katkı sağlanacak. Bu projenin uluslararası kimliğini vurgulamak için her yıl Dünyanın en önemli aktör veya aktrislerinden biri ana konuk olabilir.”
K.Kent Jewellery Shopping Fest için en ideal tarihin 21 Aralık ile 1 Ocak tarihleri arasında olabileceğini sözlerine ekleyen Ensari; bu önemli projenin hayata geçmesi için ortak tanıtım bütçesi oluşturulabileceğini ve bu bütçeye AVM’de mağazası olanların katkı sağlayabileceğini dile getirdi.

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments