Pazartesi, Ekim 2, 2023
Ana SayfaGündemAlfa Gold'un Vizyon Parkta Dikkat Çeken Ürün Koleksiyonu ve Modern Ofisi

Alfa Gold’un Vizyon Parkta Dikkat Çeken Ürün Koleksiyonu ve Modern Ofisi

Alfa Gold'dan sektöre örnek olacak ofis ve üretim atölyesi. Vizyon Park'ta üretim ve ofis standartları eskisi gibi olmayacak.

Alfa Gold Vizyon Park c1 Plaza da yeni ofisini tam teşekküllü faaliyete soktu. kendi tasarımları ve tarzları ile ortaya çıkardıkları modern ofis, yurt içi ve yurt dışı müşterilerinden tam not aldı.
Alfa Gold olarak toptandaki deneyimlerini üretime de geçerek. İstanbul Vizyonpark plazada faaliyetlerine başladı. Kendi tasarımları ve oluşturdukları yeni ürün koleksiyonlarıyla müşterilerinden tam not aldı.
Kuyumculuk sektöründe imalat yapan firmaların genelde imalata yönelik oluşturdukları üretim üretim yerleri ve çalışma alanlarının dışına çıkarak, tamamı modern ve dünya standartlarında bir ofis tasarlayarak genç iş adamları ve bir çok yenilikçi firmaya örnek oluşturuyorlar.
Türkiye ve Hollanda merkezli çalışma faaliyetlerinde bulunan Alfa Gold, ürün Koleksiyonların da 18K 21K 22K ağırlıklı olarak geniş bir ürün yelpazesi ile yurt dışında oldukça geniş bir müşteri portföyüne hizmet ağı sağlamaktadır.

İstanbul Vizyon Parkta hizmet faaliyetlerine geçirdiklerini yeni üretim alanları ve yenilikçi düşünceleri ile sektöre farklı bir ivme katacaklarını düşünüyorlar.

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments