Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaYaşam9 Haziran'da Şanlı Urfa Tanıtım Günleri Yenikapı'da

9 Haziran’da Şanlı Urfa Tanıtım Günleri Yenikapı’da

Ş.Urfa Tanıtım Günlerinde İbrahim Tatlıses Sahne Alacakmı ? 9-12 Haziran'da İstanbul Yenikapı da gerçekleşecek olan Urfa Tanıtım Günlerinde ibrahim Tatlıses sahne alması bekleniyor.

Şanlıurfa Tanıtım günleri 9 haziran’da Yenikapı etkinlik alanında 1.5 milyon kişinin katılımı ile kutlanacak.

İstanbul ve türkiye genelinde katılım beklenen Şanlıurfa Tanıtım günleri 9 haziran- 12 haziran tarihleri arasında İstanbul Yenikapı etkinlik alanında kutlanacak.

Yöresel Yemekler ve yörenin bin yıla yakındır kullandığı yemek kaplarının sergileneceği , yöresel sanatçıların sahne alacağı ve etkinlikler ile dolu olacak olan 4 gün. Şanlıurfa Tanıtım ve yardımlaşma derneği tarafından organize edilmekte.

10 yıl’a yakın bir süredir yıllık 40 aileye 12 ay nakdi yardım yapan ve 140 öğrenciye burs veren dernek. Şanlıurfa’lı iş adamları ve hayırseverler tarafından desteklenmekte ve yaşatılmaya çalışılmakta.

4 gün boyunca oluşacak dernek yararına gelirin tümü 2023 yılında burs verilecek öğrenciler ile nakdi yardım yapılacak ailelere bölüştürülecek.

Etkinlik süresince sahne alması için rica edilen isimler arasında ibrahim Tatlıses ve Mahmut Tuncer dikkat çeken medyatik isimlerden.

Dernek başkanı Adnan Şansal ve Dernek Yöneticilerinden Şahin Kırmızı oldukça ciddi bir etkinlik içeriği için sıkı çalışmaya devam ettiklerini. urfalı Olan olmayan herkezi beklediklerini. Yöremizin Çiğ köftesi , Ağzı Açık , Ağzı Yumuk , Robani , Baklava , Kebap yemeğe davet ettiklerini belirtti.

 

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments