Pazartesi, Eylül 25, 2023
Ana SayfaYaşam3 FARKLI ÜLKEDE AYNI ANDA OLUNAN RESTAURANT

3 FARKLI ÜLKEDE AYNI ANDA OLUNAN RESTAURANT

ortadoğu mutfağının İstanbul'daki en meşhur yerinde Ortadoğuya Albüm Lansmanı. İmren Çapanoğlu ünlü Beyrut Mutfağı İşletmecisi Enes Jabbah ile birlikte yeni teklisini digital ortama çıkmadan Arada Endülüs Karaköy 'de Tanıttı.

Ortadoğu ve lübnan mutfağının istanbul’daki en ünlü mekanında İmren Çapanoğlu yeni albümünü çıkarmadan özel davet ile sahne aldı. daha önce ortadoğunun bir çok ünlü ismini sahne aldıran mekan da salı gecesi farklı bir ambiyans ve yeni dönemin parlayan ismi İmren Çapanoğlu vardı. Mekan sahibi Enes Jabbah tarafından özel davet ile mekana çağırılan isim. Ortadoğu’dan davet edilen bir çok önemli isme de sahne alması ile güzel dakikalar yaşattı.

Gece de gerçekleşen önemli konulardan biri ise , kısa bir süre içerisinde yine Ortadoğu’da izlenme rekorları kıran bir dizinin başrol oyuncusu ile 17 haziran da çıkacak olan yeni tekli şarkısını tanıtma ve lansman için gece de sözleşilmesi idi.

İmran Çapanoğlu Yazılı isimli yeni teklisini 17 haziran da digital ortamlarda dinleyicilerine sunacak. öncesi Ortadoğu lansmanını Arada Karaköy ‘de gerçekleştirmiş oldu.

 

İstanbul’da 2014 te kurulan ARADA Ortadoğu mutfağı. Lezzetli menüleri ve fantastik dekoru ile yerli ve yabancı ziyaretçilerin ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Arada Endülüs  Karaköy , Arada Beyrut Galata ve Arada Blue City Üsküdar ile üç farklı konsept te aynı gün içerisinde farklı üç ülkenin atmosferini yaşamak mümkün.

Ortadoğu ve Beyrut mutfağının en ilginç ve rağbet gören yemeklerini tadabileceğiniz konsept mutfaklar. Aynı zamanda dekorları ile gelen misafirlerine kendilerini farklı ülkelerde hissettiriyor.

Favori yemekleri arasında Tabbule , Humus , Maklouba  , Falafel , Fettush , Lebeniye , Filedilfiya yer almakta.

Salı günleri Karaköy Arada ‘da canlı müzik ile Ortadoğunun ünlü isimleri de sahne almakta ve gelenlere akustik müzik eşliğinde muhteşem bir ambiyans sunulmakta.

 

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments