Salı, Ekim 3, 2023
Ana SayfaGündem29 Mayıs'ta Yunanista'na Fatihin Kılıcı ile Anlamlı Mesaj.

29 Mayıs’ta Yunanista’na Fatihin Kılıcı ile Anlamlı Mesaj.

istanbul'un Fethinde 9 Kg lık Altın Kılıç ile Yunanistan'a sert mesaj. ünlü iş adamı 9 kg lık som altından yapılan altın kılıç ile istanbul'un fethinde Yunanistan'a anlamlı mesaj iletti.

29 Mayıs İstanbul’un fethi kutlamalarına en büyük ve anlamlı mesaj İş Adamı Yaşar Sönmezden geldi.

Son dönemde yunanistanın sürekli havadan ,sudan  bahaneleri öne sürerek silahlanmasına 29 Mayıs İstanbul Fethi kutlamalarına iş Adamı Yaşar Sönmez’den Tokat Gibi cevap geldi.

Ünlü Kuyumcu Tekin Seyrekoğlu ‘na özel siparişle yaptırılan som altından 9 kg ağırlığındaki birebir Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul Fethinde kullandığı kılıcı. Yaşar Sönmezin katıldığı bir ödül töreninde basın açıklaması ile özel korumalar eşliğinde getirildi.

Yaptığı basın açıklamasında. Onlar bizi iyi bilir ne kadar silahlanırsa silahlansınlar.  Kılıcı kınından bir kez daha çıkarmamıza bakar. bizi oyunbaz çocukların yaptığı gibi sürekli mızmız işler ile uğraştırmasınlar.  Kızdırıp kılıcı kınıdan çıkarmasınlar. bu kılıcı bu gün buraya sevgili dostum Tekin Seyrekoğlu’ndan özel siparişle yaptırdık. bu tarz davranışlar devam ederse bizi bilen bilir bilmeyende kendi gibi bilir. geliriz ve alacağımızı alırız.

Altın kılıcın değerini soran basın mensuplarına da fiyatı ile ilgili açıklama yapmayan iş adamı. Kılıcı sergilenmek üzere bir süre daha muhafaza edeceğini belirtti.

Ünlü iş adamı Türkiye , Bulgaristan , ve Belarusa yatırımları ile oldukça ciddi bir istihdam sağlamakta ve eski kapalıçarşı dan yetişen biri olarak da sektöre yakın biri olarak tanınmakta.

 

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments