Pazartesi, Eylül 25, 2023
Ana SayfaGündem2022 Hedeflerini Yakalamayı Başardılar.

2022 Hedeflerini Yakalamayı Başardılar.

 ONKA GOLD son yıllarda kendi üretiminin haricinde birçok atölyemizin ürettiği ürünleri yurtdışına başarıyla ihraç etmeye devam ediyor. Son derece başarılı bir yılı geride bırakmaya hazırlanan ONKA Gold; kendisiyle yola çıkan birçok firmanın yurtdışı açılımlarını başarıyla yaptı. ONKA ile yola çıkan, hedeflerine kısa sürede ulaşıyor.  

2022 yılında hem ihracat hem de iç piyasada kuyum alışverişi üst seviyelere çıktı. Sektörümüzün genç ve dinamik markası, ihracat alanında son derece başarılı çalışmalar gerçekleştiren ve Dünyanın birçok farklı noktasına Türk takılarını ulaştıran ONKA Gold; 2022 yılında şirket tarihinin en iyi verilerini elde etti.

ONKA Gold aradan geçen 4 yıllık süre içinde kendi üretiminin haricinde, çok sayıda atölyede üretilen ürünleri Dünyanın farklı noktalarına ihraç etme başarısını gösterdi. ONKA GOLD yöneticileri yaptıkları açıklamada; altın fiyatlarının 2022 yılında global bazda uzun bir süre stabil kalmasının, pandeminin etkilerinin minimum düzeye inmesinin kuyum alışverişindeki tempoyu yukarı çektiğini söylediler.

Hem İstanbul fuarlarında hem de yurtdışı fuarlarında ONKA Gold’un ülke kuyumculuğunu başarıyla temsil ettiğini kaydeden firma yetkilileri, “Bu yıl takı ihracatında Türkiye kendi rekorunu kıracaktır. İJS’nin hem Mart hem de Ekim ayağı son derece başarılı geçmiştir. ONKA Gold; 2022 yılında çok sayıda uluslararası fuara katıldı. 2023 yılında yine Dünyanın en önemli kuyumculuk fuarlarında markamız yerini alacaktır” dediler.

Bu yıl yine özellikle hallow takı grubunda ONKA’nın öne çıktığını belirten firma yetkilileri, ülkemiz ile diğer ülkeler arasında oluşan altın fiyat farkının biran önce kapanması gerekliliğinin altını çizdiler.

 

 

 

 

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments