Çarşamba, Ekim 4, 2023
Ana SayfaModa2022 de Ünlülerin Mobilyacısı Kim?

2022 de Ünlülerin Mobilyacısı Kim?

Ünlülerin mobilyacısı 2022 de değişmedi. 2022 yılında en çok ünlüden ev ve işyeri tasarım ve mobilya siparişi alan yine İlker gödence oldu. Demet Akalın , Niran Ünsal , Ebru Polat , Avatar Atakan , Selin Ciğerci , Zahide Yetiş şimdiden yeni kreasyonları ile ilgili sipariş verenler arasında yerini aldı.

Özellikle ünlülerin mobilyacısı diye tanınan İlker Gödence 2022 yılında yine bir çok ünlü ismin ev ve işyerlerinin tasarımlarını yapmaya devam ediyor.

Bir çok tv ve sahne yıldızı ile olan samimi arkadaşlığı ile tanınan İlker gödence, kendi adı ile faaliyet de bulunduğu izmirdeki mobilya mağazasından. Türkiye haricinde dünya ya mobilya ve mimari tasarım hizmetleri vermeye devam ediyor.

Kısa süre önce Pariste yaptığı deluxe eğlence ve restaurant ile bir çok fransızın da ilgisini çeken ünlü mobilyacı 2022 kreasyonları ile şimdiden bir çok ünlü yıldızın siparişleri ile yaz sezonu kapasitesini doldurdu.

İzmirden tüm Türkiye’ye hizmet veren mobilyacı sosyal medya da ciddi takipçi sayısı ve en az şikayet alan mobilyacı olarak da ayrı bir başarı sahibi.

 

 

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments