Pazartesi, Eylül 25, 2023
Ana SayfaEkonomiBesay'ın Yabancı Müşterilerinde Sıfır Kayıp.

Besay’ın Yabancı Müşterilerinde Sıfır Kayıp.

2022 yılında Besay’ın yabancı müşterileri eksiksiz bir şekilde geri döndü..  

Ömer Kaya “2022 yılında pandemi’nin etkisinin minimum seviyeye inmesiyle tüm yabancı müşterilerimiz tekrar geri döndü. Satış yapsakta yapmasak ta hep aynı ilgiyi gören Besay müşterileri; samimi yaklaşımımızı her zaman takdir ediyorlar. Pandemi de ihracat alanında büyük kayıplar yaşadık ve takdiri ilahi dedik. 2022 yılını markamız başarıyla tamamlamıştır” 

Kurulduğu günden buyana mesleki etik değerlere büyük önem veren, müşterisine verdiği sözü zamanında mutlaka yerine getirme prensibine sıkı sıkıya bağlı olan Besay Kuyumculuk; yaşanan pandemi kriziyle birlikte yaklaşık 1.5 yıl boyunca ihracat alanında önemli kayıplar yaşamıştı. 2022 yılında Besay’ın yabancı müşterileri tek tek geri döndü ve siparişlerini yüksek volümlerde vermeye başladılar.

Deneyimli Kuyumcu, Besay Kuyumculuk firma sahibi Ömer Kaya; sadece ihracat yapan markaların tek pazara bağlı kalmalarının doğru olmadığı ile ilgili dersi markalarının da net bir şekilde aldığını, farklı coğrafyalarda aynı anda olmanın artık kuyum ihracatının olmazsa olmaz kuralı haline geldiğini söyledi.

2022 yılında yurtiçindeki satışlarının da üst düzeyde gerçekleştiğini kaydeden Ömer Kaya; “Alyans ve tel bilezik hariç her tür takı grubuna yer veren Besay; yıl içinde birçok farklı pazara çeşit çeşit takılarını servis etti. Yeni tasarımlarımız da çok beğenildi. Öne çıkan bir takı grubumuz olmadı. Ürettiğimiz her takı grubunda bizi mutlu eden satışlar gerçekleştirdik” dedi.

Altın Emzik 1001 çeşit….

Besay’ın fenomen ürünü olan ve tüm Dünyada satış rekorları kıran Altın Emzik; 2022 yılında da yüksek talepler görmeye devam etti. Ömer Kaya; artık altın emziğin bulunmadığı kuyumcu mağazasının kalmadığını, kuyumcularda çeşit çeşit altın emziklerin satışa sunulduğunu ifade etti.

1000’den fazla modele sahip olan altın emziğin 2023 yılında da yine Dünya çapında koşusuna devam edeceğini sözlerine ekleyen Kaya; 2023 yılından da olumlu beklentiler içinde olduklarını, her zamanki gibi işlerini titizlikle yapmaya devam edeceklerini dile getirdi.

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments