Pazartesi, Eylül 25, 2023
Ana SayfaGündem16-18 Eylül Gaziantep Mücevher Fuarı ile Renklenecek.

16-18 Eylül Gaziantep Mücevher Fuarı ile Renklenecek.

16-18 Eylül'de Gaziantep Altın Gümüş fuarını kaçıran bu yılın en büyük organizasyonu'nu kaçırır. 16-18 Eylül de düzenlenecek olan fuara ulusal basın , ünlü sanatçılar ve özel defile ile ünlü isimler büyük bir organizasyon yapısı ile hazırlanıyor.

16. Ortadoğu Altın , Gümüş ve Mücevher fuarı 16-18 Eylül 2022 ‘de Gaziantep te Start fuarcılık tarafından yepyeni bir heyecan ve renkli showları ile Gaziantep’te düzenlenecek.
Mücevher fuarına bu yıl Gaziantep için özel ekstra showlar ve görsel yönü ile çok farklı, içinde sektör basının haricinde Ulusal basının da yer aldığı büyük bir medya planı ile hazırlanılıyor.
Fuar Sponsorlarından Borsa Gold, Kral Faruk , Altın Halat , İsmail Çatalbaş, Desmer Güvenlik , ve Gaziantep Kuyum odası başkanı Tuncay Tabur ile birlikte sektör ve ulusal basın mensuplarına, bu yıl ki özel etkinlik ve fuar içeriği için detaylar hakkında yemek veren start fuarcılık sahibi Musa Öztürk. Yapacakları büyük organizasyon için basın mensuplarına sponsorları ve fuar içeriklerini tanıtıp destek istedi.
30 yıldır fuar yaptıklarını dile getiren Musa Öztürk, 16. Ortadoğu Altın , Gümüş ve Mücevher fuarının en iyi şekilde geçmesi için fuar içinde düzenlenecek tüm görsel showları bu yıl tepeden tırnağa değiştirdiklerini gelen katılımcı firmaların ve ziyaretçilerin büyük beğeni ile fuarı uzun süre konuşacaklarını belirtti.
Fuar içerisine getirilmesi düşünülen sergilenecek olan ağır tonajlı zincir halat ve tüm katılımcıların güvenliğini de bu yıl Desmer güvenlik şirketi sağlayacak.
Gaziantep Fuarına bu yıl ilk defa Avrupa’dan ayrıca alım yapması üzerine ziyaretçi davet edilecek olması da katılımcıları ayrı heyecanlandıracağını belirten Öztürk. elimizden gelen herşeyi bu fuara yansıtacağız, iyi geçmesi için ne gerekiyorsa masraftan ve çalışmaktan kaçınmayacağız dedi.

Gaziantep fuarı Gaziantep’indir ve Start Fuarcılık bu işi Doğu ve Güneydoğu Anadolu da hakkı ile yapan ilk ve en tecrübeli firmadır. bizi taklit edip sabote etmek için bir ay önce veya benzer tarihlerde yapılmaya çalışılan taklit fuarlardan esnafımızın kendi iradesi ile doğru kararı verip gerçek fuarı ve fuarcılığı seçeceğinden şüphem yok.
sektörden olan bölgede yada bölge dışındaki herkezi 16-18 Eylül’deki büyük showumuza bekliyoruz.

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments