Pazartesi, Eylül 25, 2023
Ana SayfaGündem1461 Kapalıçarşı Dergisi Yeni Sayısı Türkiye Avrupa Dağıtımına Hazır.

1461 Kapalıçarşı Dergisi Yeni Sayısı Türkiye Avrupa Dağıtımına Hazır.

Kapalıçarşı dergisi yeni sayısı avrupa ve türkiye dağıtımına hazır.

1461 Kapalı çarşı dergisinin yeni sayısı Türkiye ve Avrupa dağıtımı için hazır. Yeni sayısında 6 farklı kuyum firmasının moda çekimlerini yapan ve dergide yer veren 1461 kapalıçarşı dergisi. Ay sonu Romanya , Makedonya , Polonya sonrasında Almanya , Hollanda , Fransa , Belçika ve Avusturya dağıtımı yapmak üzere yeni sayısını dağıtıma hazır hale getirdi.

Görsel tarafı ile kuyum sektöründe daha elit ve kaliteli görsel ve imajlar kullanmayı ilke edinen dergi 2000 adet dergiyi avrupa ülkelerindeki kuyumcu sektörü ve diğer türk firmalarının yer aldığı sektör temsilcileri ve kurumlara dağıtım yapan Türkiye’nin tek yayın grubu.
Yeni Sayısında Alfa Gold , Rumeli Altın , Stonex , Borsa gold , Oro Dream , Topaloğlu since 1967 , Filiz Bilezik , Hamdi Atak , Şevi Gold kapalıçarşı dergisi moda çekimlerinde yer alan ve görselleri standartlar üstüne getirilen firmalardan.
1461kapalıçarşı dergisi ülkemizden avrupa ve toplamda 12 farklı ülkeye dağıtımı yapılan tek dergi ve yayın grubu.

admin
adminhttps://www.kapalicarsidergi.com
12 ülke 4000 den fazla noktaya ulaşan uluslararası yayın grubunun online, güncel , tarafsız , yenilikçi , zengin içerikli haber sitesi.
RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments